رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

رویه کوبی و تعمیر مبل استیل

مبلمان استیل، طراحی ظریفی دارند. بنابراین تعمیر مبل استیل آن نیز باید با مهارت و دقت زیادی انجام گیرد.

فرو رفتگی پشتی و نشیمن، شکستگی تاج، دسته یا پایه مبل ، چرک شدن پارچه مبلی، فرسودگی فنر بندی ها، از بین رفتن رنگ کاری چوب مبل از جمله آسیب های مبلمان استیل میباشد. تنها یک تماس کافیست تا تعمیرات مبل وودیکا، متخصص در رویه کوبی و تعمیر مبل استیل، با استفاده از بهترین متریال و با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب، مبلمان استیل کهنه یا آسیب دیده شما را مانند روز اول به شما تحویل دهد.

چند نکته پیرامون تعمیر مبلمان استیل

هزینه تعمیر و رویه کوبی

هزینه رویه کوبی و تعمیر مبل استیل با توجه به مدل، تعداد مبلمان (ست 7 و 8 نفره – صندلی و میز ناهارخوری) و همچنین شدت آسیب وارد برآن، برآورد میشود. ضمن آن که هزینه رنگ کاری یا طلا کاری نیز جدا خواهد بود. بطور کلی هزینه ثابتی برای تعمیرات مبل وجود ندارد و هزینه نهایی آن بصورت توافقی و قبل از ارسال مبلمان به کارگاه به اطلاع شما خواهد رسید.

پارچه مبلی

متراژ پارچه مبلی مورد نیاز نیز باید با توجه به تعداد و مدل مبل برآورد شود. شما میتوانید با ارسال تصاویر مبلمان خود از طریق پیام رسانهای نام برده شده در صفحه تماس با ما، از متراژ پارچه مورد نیاز برای رویه کوبی مبل مطلع گردید. در صورت تمایل میتوانید تهیه پارچه مبلی را به تعمیرات مبل وودیکا بسپارید. شما میتوانید پارچه دلخواه خود را از بین کالیته های موجود انتخاب نمایید تا ما پارچه مبلی دلخواه شما را با قیمتی مناسب تهیه نماییم.

مدت زمان تعمیر مبل استیل

یک پرسش متداول درباره تعمیر مبل استیل، مدت زمان تعمیر این مبلمان است. معمولا تعمیر و رویه کوبی مبل استیل بدون در نظر گرفتن صندلی های میز ناهار خوری، حدود یک هفته زمان میبرد. اما اگر مبل شما به تعمیر پایه مبل و نظایر آن نیازمند است، این مدت زمان به دو هفته یا بیشتر به طول می انجامد.