رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

تعمیر مبل وودیکا در حال حاضر فعالیتی در زمینه دوخت کاور مبل - پیراهن مبل - ندارد بنابراین شماره تلفنهای وودیکا را بدین منظور اشغال نفرمایید. جهت آسایش شما خوانندگان و مشتریان گرامی در انتهای مطلب پیوند مرتبط با دوخت کاور مبل قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن به وب سایت مورد نظر منتقل خواهید شد. لطفا جهت سفارش کاور مبل ( پیراهن مبل ) از طریق پیوند انتهای این مطلب اقدام نمایید.

کاور و پیراهن مبل

یکی از دلایلی که نیاز است رویه مبلمان خود را تعویض کنید، چرک و لکه دار شدن آن است.  تمیز کردن مداوم پارچه ضمن آن که پس از مدتی موجب پوسیدگی آن میشود، بسیار پر دردسر است. بهترین راه برای همواره تمیز ماندن مبلمان منزل به هنگام استفاده روزمره، پوشاندن آن با کاور و پیراهن مبل است.
امروزه برای انواع مبلمان استیل و راحتی کاور های مبل بسیار زیبا و شیک طراحی میشود. با استفاده از کاور مبل دیگر نگران چرک و لکه شدن آن نخواهید بود. کاور مبل براحتی قابل شست و شو است. به علاوه آنکه، خانه شما مانند هنگامی که از پارچه یا ملحفه سفید برای پوشاندن مبل استفاده میکنید، بهم ریخته، نامنظم و نازیبا نخواهد بود.

کاور مبل آماده

در بازار انواع کاور مبل به صورت آماده وجود دارد. اما این امکان وجود دارد که برای مبلمان شما مناسب نباشد و تمامی قسمت های مبل را نپوشاند یا اینکه بزرگتر از اندازه مبلمان شما باشد.

دوخت کاور مبل

برای اندازه گیری دقیق متراژ پارچه مورد نیاز، ارتفاع و پهنای مبل شما و همچنین دوخت کاور مبل از طریق لینک زیر و وبسایت تعمیرات مبلمان آرمین اقدام نمایید.

سفارش دوخت کاور مبل