رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

کاناپاپه تاکسیدو

مبل تاکسیدو، همانند چسترفیلد دارای پشتی و دسته هایی با ارتفاع یکسان و کاملا عمودی است، با این تفاوت که انحنای مبل چستر در آن دیده نمیشود و دارای خطوط صاف، شکلی مکعبی و پایه هایی کوتاه میباشد. یکی دیگر از مشخصه های این مبل لمسه دوزی بر روی دیواره داخلی پشتی کاناپه و دسته های آن است. همچنین رویه مبلمان تاکسیدو معمولا پارچه میباشد و کمتر از چرم برای رویه کوبی آن استفاده میگردد.

کاناپه های تاکسیدو به دلیل استایل بخصوصی که دارند؛ آنچنان که باید، راحت نمیباشند و برای نشستن، لمیدن و همچنین دکوراسیونی جذاب تر، بهتر است از کوسن های استوانه ای یا مربعی استفاده گردد.

این نوع مبل به عنوان مبلی مدرن شناخته میشود و به دلیل ظاهر ساده ای که دارد اغلب در دکوراسیون هایی در سبک مینیمالیسم، اینداستریالیسم، مدرنیسم و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

رویه کوبی مبل تاکسیدو

رویه کوبی مبلمانی که طراحی مشهوری دارند و نام ویژه ای برای آنها درنظر گرفته میشود، مستلزم مهارت و تجربه میباشد. چرا که اگر رویه کوبی آن به درستی انجام نگیرد، مبل شما دیگر استایل اصلی خود را نخواهد داشت.

تاکسیدو، از جمله مبلمانی است که طراحی ویژه خود را دارد، بخصوص لمسه کاری های روی آن، بسیار زمان بر است و نیازمند ظرافت و حوصله میباشد. بنابراین اگر قصد دارید، کاناپه تاکسیدو خود را، رویه کوبی مجدد نمایید، بهتر است آن را به بهترین مراکز تعمیر و رویه کوبی مبل بسپارید.