رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

تعمیر مبل تهران

وودیکا یک کارگاه مجهز و بزرگ تعمیر مبل در تهران است که تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای انجام هر گونه خدمات تعمیر مبلمان را داراست. استفاده از ابزارهای نوین، فضای بزرگ کارگاهی و همینطور اساتید مجرب و نیروی کار حرفه ای و متخصص، کارگاه تعمیرات مبل وودیکا را به یک مرکز مدرن و و متخصص تعمیرانواع مبلمان در تهران مبدل کرده است که تمامی خدمات مورد نیاز شما را برای رویه کوبی و تعمیر مبلمان فراهم آورده است.

مشاوره، بازدید و حمل و نقل رایگان، کیفیت بسیار بالای کار و همینطور استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه موجود در بازار باعث گردیده تا وودیکا به عنوان بهترین گزینه برای انجام تعمیر مبل به شما پیشنهاد شود.

رویه کوبی و تعمیر انواع مبلمان

تفاوتی ندارد که شما چه نوع مبلمانی را برای تعمیر به ما بسپارید!؟ تعمیرات مبل وودیکا متخصص و استاد کار تعمیر هر نوع مبلی را در اختیار دارد و قادر است هر نوع مبلمانی را با بالاترین استاندارد و کیفیت مرمت و بازسازی کند.

روش کار ما برای خدمترسانی به شما عزیزان بسیار ساده و کارآمد است ! بازدید رایگان و یا اطلاع رسانی از طریق پیام رسان‎ها بهترین راه برای صرفه جویی در وقت، برآورد حدودی پارچه مورد نیاز و استعلام قیمت است.

چرا مبلمان به تعمیر نیاز دارد؟

شاید تصور کنید که یک مبلمان باکیفیت خارجی و درجه یک بتواند یک عمر برای شما کار کند ولی این تصور چندان صحیح نیست.

گذر زمان حتی مقاومترین سازه های دست بشر را دچار دگرگونی و آسیب میکند. مبلمان که جای خود را دارد !

هر مبلی پس از چند سال استفاده مداوم نیازمند مرمت و بازسازی است. هزینه کمتر تعمیر مبل نسبت به خرید مبل تنها دلیل وجود کارگاه های تعمیرات مبلمان نیست. دلایل زیادی وجود دارد که میتوانید برخی از آنها را در زیر ملاحظه نمایید.

امیدوارم دلایلی که در بالا برای مراجعه به کارگاه تعمیر مبل ذکر گردید باعث شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ نمایید.

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل

مبل استیل که گاهی با عناوین کلاسیک و سلطنتی یاد میشود یکی از مبلهای محبوب برای خانواده های ایرانی است. ظرافت و زیبایی مهمترین ویژگی این قبیل مبلمان است که بسته به کیفیت آن قیمتهای متفاوتی دارد.صرف نظر از کیفیت و قیمت مبل اغلب مشکلاتی که باعث میشود برای تعمیر مبل استیل اقدام شود کم و بیش یکسان است. لق شدن پایه مبل، فرسودگی، شکستگی بخشی از کلاف و اسکلت مبل، رنگ پریدگی، خراب شدن فنربندی و ازبین رفتن پارچه مبل !

مرکز تخصصی تعمیرات مبل استیل وودیکا یکی از بهترین کارگاه های رویه کوبی و تعمیر مبل استیل است که بطور مداوم و در طول 30 سال فعالیت مستمر همواره رضایتمندی مشتریان خود را جلب نموده است. متخصصین و استادکاران تعمیرات مبل وودیکا برای بازسازی یک مبل استیل تمامی جوانب و مشکلات احتمالی را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام مینمایند. بنابراین چنانچه شما مبل خود را بدست توانای متخصصین وودیکا بسپارید، در نهایت مبلی دریافت خواهید کرد که دقیقا مانند یک مبل نو بدون عیب و نقص خواهد بود. یک دست مبلمان نو !

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی

اغلب ما تصورمان از مبل یک جای راحت و آرامش بخش برای رفع خستگی، تماشای تلوزیون و صرف چای با عزیزان مان هست. محلی راحت برای یک گفتگوی دوستانه و تمامی این شرایط را یک مبل راحتی خوب برای شما مهیا میکند. مبل راحتی هم درست مانند مبل استیل طرفداران خاص خود را دارد، بخصوص که طراحی های نوین تنوع گسترده و غیر قابل شمارشی را ایجاد کرده است. مبل راحتی نسبت به مبل استیل معمولا دیرتر خراب میشود اما باز هم نمیشود زمان را دست کم گرفت.

دلایل اصلی برای ارجاع یک مبل راحتی به کارگاه تعمیر مبل است.

بخش عمده ای از تعمیر مبل راحتی را رویه کوبی صحیح و قرار دادن محتوی باکیفیت اشکیل میدهد. ترمیم کلاف مبل راحتی بدلیل نمایان نبودن در ظاهر کار با سرعت و سهولت بیشتری انجام میشود و برخلاف مبل استیل تقریبا هیچ گاه در معرض دید قرار نخواهد گرفت.

تعمیر مبل راحتی خود را به دست توانای استادکاران مبل وودیکا تهران بسپارید و آسایش و زیبایی را به خانه خود هدیه دهید !

رنگ کاری و طلا کاری مبل

دوام، راحتی و زیبایی از خصوصیات یک مبل خوب است و باید بدانید که رنگ یک مبل یکی از مهمترین عناصر موجود برای زیبایی مبل شناخته میشود. رنگ کاری مبل بخصوص در مورد مبلمان استیل - کلاسیک - بسیار حائز اهمیت است.

مبل استیل بدلیل اینکه از قسمتهای چوبی تزئینی زیادی تشکیل شده است نیازمند رنگ کاری ( طلا کاری مبل ) مناسب با رنگ مقاوم و درجه یک است. بدون یک رنگ کاری خوب مبل شما پس از مدتی زیبایی خود را از دست خواهد داد. این آیتم کم و بیش در مورد مبلمان راحتی که داری قسمتهای تزئینی چوبی است هم صدق میکند.

رنگ کاری و طلا کاری مبل در مرکز تعمیر مبل وودیکا بصورت کاملا تخصصی و توسط اساتید حرفه ای این کار انجام میشود. بنابراین در صورتی که از رنگ مبل خود رضایت خاطر ندارید میتوانید هنگام رزرو سرویس تعمیر مبل خود از اپراتورهای تعمیرات مبل وودیکا بخواهید که برنامه ای برای رنگ کاری یا طلا کاری مبل شما در نظر بگیرند!

تعمیر مبل در منزل

یکی از پرسشهایی که اغلب پرسیده میشود این است : آیا امکان تعمیر مبل در منزل وجود دارد ؟

هم آری و هم خیر ! و این بدین دلیل است که برخی از تعمیرات جزئی در منزل قابل انجام است و برخی دیگر خیر.

به عنوان مثال لکه گیری مبل ( رنگ کاری جزئی )، پر کردن تشکهای مبل، شکستگی های سطحی و جزئی و مواردی از این قبیل را میتوان در خانه انجام داد. یعنی میتوانید برای انجام چنین تعمیراتی درخواست یک متخصص داشته باشید تا بدون فوت وقت و حمل مبل به کارگاه تعمیرات مد نظر شما انجام شود. اما در اغلب موارد تعمیر مبل در منزل امکانپذیر نیست.

اگر مبل شما نیاز به تعمیر اساسی و یا رویه کوبی دارد این کار را نمیتوان در خانه انجام داد. برخی از ابزارهای کارگاه تعمیر مبل را بسختی میتوان جابجا کرد مانند پمپ باد ( پمپ های کوچک قدرت انجام کار را ندارند و زمان زیادی صرف خواهد شد ). میز کار، میز برش، چزخ خیاطی و سایر ابزارها را نمیتوان هر روز جابجا کرد و به این مسئله باید توجه داشت که تعمیر مبل حداقل نیاز به یک هفته زمان دارد. علاوه بر آنچه ذکر شد گرد و غبار و ریخت و پاش زیاد این کار عملا منزل شما را به یک کارگاه تبدیل خواهد کرد.

حمل و نقل رایگان مبلمان

ترافیک، حمل و نقل، زمان و هزینه های مرتبط با آن بخشی از زندگی روزمره در تهران است و در گذشته هزینه جابجایی مبلمان بخشی از هزینه های تعمیر مبل را شامل میشد. در حال حاضر و با رقابتی و تخصصی شدن هر چه بیشتر خدمات، کارگاه تعمیر مبل وودیکا تمامی هزینه های حمل و باربری مبلمان را یک طرفه تقبل مینماید!

مرکز تعمیر مبل وودیکا در جهت خدمترسانی هر چه بهتر حمل و جابجایی مبلمان شما را بصورت کاملا رایگان انجام میدهد. بدین معنی که شما برای انتقال مبل خود به کارگاه و از کارگاه به منزل هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

شما مشتریان گرامی از هر نقطه ای از تهران میتوانید برای سفارش و رزرو خدمات مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید. شماره تلفنهای تعمیرات مبلمان وودیکا پاسخگوی شما خواهد بود.

بهترین تعمیرات مبل تهران با مجرب ترین استاد کاران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.