رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

تعمیرات مبل تختخوابشو

مبل تختخوابشو یکی از انواع مبلمان راحتی است که روز به روز بر طرفداران آن اضافه میشود. این نوع مبلمان برای خانه ها و اتاق های کوچک بسیار مناسب است. اما یکی از نگرانی های که خریداران و صاحبان این نوع مبلمان، یافتن مرکزی حرفه ای برای تعمیر مبل تختخوابشو است.

مبل تختخوابشو نیز مانند مبلمان دیگر در گذر زمان فرسوده میشود و نیاز به تعمیر دارد که با توجه با طراحی و ساختارش، نیازمند مهارت و تجربه فراوان است.

تعمیر مبل تخت خواب شو در تهران

بازدیدکنندگان گرامی لطفا توجه نمایید که تعمیرات مبل تختخوابشو در کارگاه وودیکا فقط در تهران ( مناطق 22 گانه ) انجام میشود. لطفا برای سفارش از سایر شهرستان ها شماره تلفنهای کارگاه را اشغال نفرمایید.

مبلهای تختخواب شو به دلایل متعددی نیازمند مرمت و بازسازی میشوند که در زیر به سه علت اصلی آن اشاره میکنیم.

  1. خراب شدن لولا های اسکلت مبل
  2. افت فوم و اسفنج مبل
  3. خراب شدن کلاف و اسکلت مبل تختخوابشو

واضح است که وجود اشکال در هر یک از موارد فوق راحتی و آسایش مورد انتظار از مبل تختخواب شو را از بین خواهد برد و این نوع مبل را به یک وسیله برای سلب آسایش تبدیل خواهد کرد.

یکی دیگر از مواردی که به زیبایی و راحتی مبل تختخواب شو کمک شایانی خواهد کرد، دوخت و دوز و الگو گیری صحیح پارچه آن است. این مورد نیاز توسط اساتید مجرب کارگاه وودیکا با حساسیت بالا و مهارتی مثال زدنی انجام میشود تا در نهایت یک مبل با کیفیت به شما اراده شود.

حمل و نقل رایگان و باربری در تهران

از دیگر خدمات این مجموعه در زمینه تعمیر مبل تختخوابشو، حمل و نقل مبلمان و باربری در تهران بصورت رایگان میباشد. با توجه به هزینه حمل و نقل این سرویس یکی از تدابیر وودیکا برای کاهش هزینه تعمیرات مبل است.

قیمت ارزان و هزینه بسیار مناسب در تعمیر مبل تختخوابشو را میتوانید در کارگاه تعمیر مبل وودیکا بیابید چرا که مهمترین هدف ما مشاهد لبخند رضایت مشتری است.

کارگاه مبل وودیکا با کیفیت بسیار بالا و استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه بسیار باکیفیت با ضمانت 2 ساله مبل فرسوده شما را به یک مبل بسیار زیبا و راحت تبدیل خواهد کرد.

کارگاه رویه کوبی مبل وودیکا متخصص در تعمیر مبل تختخوابشو، آماده پذیرش تعمیر اسکلت چوبی، فلزی، لولا، رویه کوبی انواع مبل تختخوابشو شما عزیزان میباشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه تعمیر مبل خود با شماره تلفن های وودیکا تماس حاصل نمایید.

تعمیر مبل تختخوابشو استقبال

استقبال یکی از برندهای برتر در زمینه تولید مبل تخت خواب شو میباشد که در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد. این برند ترکیه با برپایی چند نمایندگی در ایران محصولات خود را در بازار ارائه مینماید. ظرافت موجود در تولیدات استقبال یادآور این نکته است که شما برای تعمیر مبل تختخواب شو خود باید از خدمات کارگاه های مجرب و حرفه ای استفاده نمایید و باید به شما بگوییم که وودیکا یکی از بهترین کارگاه های تعمیرات مبل استقبال در تهران است.

محصولات مبلیران

مدت زمان زیادی است که مبلیران فعالیت چندانی در زمینه تولید مبلمان ندارد ( و به همین دلیل است که کارگاه های زیادی از عنوان مبلیران در تولیدات خود استفاده میکنند ) اما شما میتوانید در بازار مبل، محصولات متنوعی را با عنوان این برند قدیمی بیابید. مبل تختخواب شو نیز با این برند در بازار به وفور یافت میشود. طرح های کم و بیش مشابه با کیفیت نسبتا خوب.

اگر قصد تعمیر مبل تختخوابشو خود را دارید، وودیکا با افتخار آماده همکاری با شما عزیزان است.

تعمیر مبل تختخواب شو، کدام برندها؟

سفارش تعمیرمحصولات تمامی برندهای مطرح در زمینه تولید مبل تختخواب شو را میپذیرد. برندهایی نظیر : استقبال، یاتاش، مبلیران، رویال مبل، آرا سوفا و ...

تعمیر انواع مبل تختخواب شو دو نفره و یک نفره با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب. جهت دریافت اطلاعا بیشتر و استعلام قیمت با شماره تلفنهای وودیکا تماس حاصل نمایید.

بیشتر بدانیم

مبل مکانیزه یا مبل تختخواب شو

شاید عبارت مبل مکانیزه را در برخی نمایشگاه های مبل شنیده باشید. این عبارت گاهی بجای مبل تختخواب شو نیز بکار میرود که چندان صحیح نیست. در واقع مبل مکانیزه نوعی از مبلمان است که با تغییراتی در آن به یک مبل یا تخت دیگر تبدیل میشود و حتی گاهی تغییر چندانی در آن بوجود نمیاید ( اضافه شدن میز با جابجایی اهرام، تعبیه شدن کشو و کمد و ... )

برخی از مبل های ال، مبل تختخواب شو، مبل های چرخدار، مبلمان ماساژ، ریلکس و مواردی از این قبیل جزو مبلمان مکانیزه قرار میگیرند.