رویه کوبی و تعمیر مبل وودیکا

رویه کوبی و تعمیر مبل استیل

مبلمان استیل، طراحی ظریفی دارند. بنابراین تعمیر مبل استیل آن نیز باید با مهارت و دقت زیادی انجام گیرد.

فرو رفتگی پشتی و نشیمن، شکستگی تاج، دسته یا پایه مبل ، چرک شدن پارچه مبلی، فرسودگی فنر بندی ها، از بین رفتن رنگ کاری چوب مبل از جمله آسیب های مبلمان استیل میباشد. تنها یک تماس کافیست تا تعمیرات مبل وودیکا، متخصص در رویه کوبی و تعمیر مبل استیل، با استفاده از بهترین متریال و با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب، مبلمان استیل کهنه یا آسیب دیده شما را مانند روز اول به شما تحویل دهد.

چند نکته پیرامون تعمیر مبلمان استیل

هزینه تعمیر و رویه کوبی مبل استیل

هزینه رویه کوبی و تعمیر مبل استیل با توجه به مدل، تعداد مبلمان (ست 7 و 8 نفره – صندلی و میز ناهارخوری) و همچنین شدت آسیب وارد برآن، برآورد میشود. ضمن آن که هزینه رنگ کاری یا طلا کاری نیز جدا خواهد بود. بطور کلی هزینه ثابتی برای تعمیر مبل استیل یا سایر مبلمان وجود ندارد و هزینه نهایی آن بصورت توافقی و قبل از ارسال مبلمان به کارگاه به اطلاع شما خواهد رسید.

پارچه مبلی

متراژ پارچه مبلی مورد نیاز نیز باید با توجه به تعداد و مدل مبل برآورد شود. شما میتوانید با ارسال تصاویر مبلمان خود از طریق پیام رسانهای نام برده شده در صفحه تماس با ما، از متراژ پارچه مورد نیاز برای رویه کوبی مبل مطلع گردید. در صورت تمایل میتوانید تهیه پارچه مبلی را به تعمیرات مبل وودیکا بسپارید. شما میتوانید پارچه دلخواه خود را از بین کالیته های موجود انتخاب نمایید تا ما پارچه مبلی دلخواه شما را با قیمتی مناسب تهیه نماییم.

مدت زمان تعمیر مبل استیل

یک پرسش متداول درباره تعمیر مبل استیل، مدت زمان تعمیر این مبلمان است. معمولا تعمیر و رویه کوبی مبل استیل بدون در نظر گرفتن صندلی های میز ناهار خوری، حدود یک هفته زمان میبرد. اما اگر مبل شما به تعمیر پایه مبل و نظایر آن نیازمند است، این مدت زمان به دو هفته یا بیشتر افزایش خواهد یافت.

حمل و نقل مبلمان

خبر خوش این است که زمان تعمیر مبل استیل خود نیازی به محاسبه هزینه حمل و نقل و باربری مبلمان از منزل به کارگاه و بالعکس نیستید. جابجایی مبلمان در وودیکا کاملا رایگان است و این یکی از دلایلی است که باعث میشود هزینه های شما کاهش یابد!

تعمیر مدلهای مختلف مبل استیل

تعمیرات مبل وودیکا تمامی مدلهای مبل استیل ایرانی و خارجی را در مناطق 22 گانه تهران با قیمتی استثنایی و کیفیتی بسیار بالا تعمیر و نوسازی مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر مبل استیل فرحی

تعمیر مبل استیل فرحی

مبل استیل فرحی که در ست های 7 تا 9 نفره تولید میگردد یکی از مدل های محبوب مبلمان استیل است. اگر قصد دارید مبل استیل فرحی خود را برای تعمیرات روانه کارگاه های تعمیر مبل استیل نمایید، وودیکا دقیقا همانی است که به آن احتیاج دارید. ما متخصص تعمیر مبل فرحی هستیم و استادکاران مجرب تعمیرات مبلمان را در اختیار داریم.

تعمیر مبل استیل سلطنتی

مبل سلطنتی در واقع همان مبل استیل با شکوه و منبت کاری های بیشتر است که در اغلب مواقع این دو عبارت یعنی " مبل استیل " و " مبل سلطنتی " بجای یکدیگر بکار میروند. در هر صورت اگر قصد تعمیر مبل استیل سلطنتی خود را دارید، وودیکا با افتخار اماده ارائه خدمات به شماست. حمل و نقل رایگان و تعمیرات مبل استیل با بالاترین کیفیت ممکن همراه با قیمت ارزان از ویژگیهای ممتاز تعمیرات مبل وودیکا است.

تعمیر مبل استیل سلطنتی

تعمیر مبل استیل قدیمی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم گذر زمان حتی بهترین صنایع ساخت انسان را فرسوده میکند اما :

برخی از مبل های استیل قدیمی چنان از کیفیت بالایی برخوردار هستند که حتی با گذشت بیش از 100 سال همچنان قابلیت استفاده از انها وجود دارد، کافیست این قبیل مبلها را به یک کارگاه تعمیرات معتبر بسپارید!

تعمیر مبل استیل قدیمی

تعمیر مبل استیل فرانسوی

فرانسه یکی از پیشگامان طراحی و تولید مبلمان است و مبل استیل فرانسوی یکی از مدل های محبوب در ایران است. طرح های کلاسیک، مدرن و با ظرافت مبل استیل فرانسوی نیاز به یک کارگاه مجهز و معتبر را بیش از پیش گوشزد مینماید. اگر قصد تعمیر مبل فرانسوی خود را دارید، وودیکا تنها یک تماس با شما فاصله دارد.

تعمیر مبل استیل مدل فرانسوی

تعمیر سایر مدلهای مبل استیل

تعمیر مبل استیل مصری، گوشواره ای، چیندر، رز، آلمانی، گوشواره ای و سایر مدل های مبل استیل با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب در کارگاه بزرگ تعمیرات مبلمان وودیکا ! با ما تماس بگیرید.